Neradus reikiamos prekės kreipkites į info@dalysmotociklams.lt.

Prekių grąžinimo taisyklės

1. Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” ir 2001 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 "Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo".

2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu info@motopro.lt) per 14 (keturiolika) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.

3. Tais atvejais, kai Pirkėjas pasinaudoja teise nepraėjus 14 (keturiolika) darbo dienoms nuo prekės pristatymo atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties ir grąžinti prekę, Pirkėjas privalo prekę grąžinti toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Kartu su grąžinama preke Pirkėjas turi grąžinti visus pirkimo metu Pirkėjui pateiktus dokumentus, t. y. prekės naudojimo instrukcijas, garantinį taloną ir pan. Grąžinama prekė ir jos pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota transportavimui, prekės ir pakuotės išvaizda turi būti iš esmės nepasikeitusi. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai. Kartu su preke turi būti pateikiami visi prekės pirkimo dokumentai, t. y. PVM sąskaita faktūra.

4. Pirkėjui atsisakius pirkimo – pardavimo sutarties, ne vėliau kaip per 15 (penkiolika) darbo dienų nuo pranešimo apie atsisakymą nuo pirkimo – pardavimo sutarties pateikimo Pardavėjui dienos Pirkėjas privalo sudaryti sąlygas Pardavėjui atsiimti prekę. Jeigu Pirkėjas neįvykdo šios pareigos, jis turi teisę grąžinti prekę Pardavėjui pats savo sąskaita. Jeigu Pirkėjas ilgiau kaip 30 (trisdešimt) darbo dienų nuo pranešimo apie atsisakymą nuo pirkimo – pardavimo sutarties pateikimo Pardavėjui dienos nesudaro Pardavėjui sąlygų atsiimti prekę ir pats negrąžinta Prekės Pardavėjui, laikoma, kad atsisakymas nuo pirkimo – pardavimo sutarties yra atšauktas.

5. Pirkėjui atsisakius  pirkimo – pardavimo sutarties, už prekę sumokėti pinigai grąžinami Pirkėjui ne vėliau kaip per 15 (penkiolika) darbo dienų nuo prekės grąžinimo dienos į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą, ar į banko sąskaitą, iš kurios atliktas mokėjimas už Prekę.

6. Pirkėjas (vartotojas) negali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis sudaryta dėl:

6.1.   garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterinių programų tiekimo ir pirkėjas (vartotojas) pažeidė pakuotės apsaugas;

6.2.   laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių tiekimo;

6.3.   dalyvavimo žaidimuose ar loterijose.

7. Praėjus daugiau kaip 7 (septynioms) darbo dienoms nuo prekės pristatymo dienos, prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymas “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” Nr. 217.

0 produktai k porovnání PalyginimasParodykite palyginimus